Alper Taban: “Tek işimiz hizmet etmek”

BURSA (İGFA) – İnegöl Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Lider Adayı Alper Taban, 31 Mart tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri öncesi hem hizmet seferberliğini hem seçim seferberliğini sürdürüyor. Bir yandan projeler devam ederken, bir yandan yeni periyoda dair planlamalar yapılıyor. Tıpkı vakitte köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşlarla buluşan Lider Taban, seçmenin sesine de kulak veriyor.

İNEGÖL’DE BALKAN TURU

Bu kapsamda Pazartesi akşamı AK Parti Lokal İdareler Lider Yardımcısı Recep Altepe’nin de iştirakiyle İnegöl’de dernek ziyaretleri gerçekleştirildi. Recep Altepe ile birlikte Lider Alper Taban, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, parti yöneticileri ve meclis üyeleriyle birlikte birinci olarak Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği, akabinde ise Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret edildi.

“HİZMET YARIŞINI DAHA İLERİYE TAŞIMAYA TALİBİZ”

Ziyaretler sırasında konuşan Lider Alper Taban, 31 Mart seçimlerini işaret ederek vatandaşlardan takviye istedi. Taban, “Önümüzde bir mahallî seçim var. 1 Nisan 2019’dan itibaren biz işimize odaklandık. Tek bir işimiz var, hizmet etmek. İnegöl süratli büyüyen, süratli gelişen bir kent. Kentimizin gereksinimlerine odaklandık ve bugüne kadar hayata geçirdiğimiz yatırımlarla bu gereksinimleri gidermeye uğraş ettik. Yeni periyot için de ne yapılması gerektiğini bilen takımlarımızla hizmet yarışını bir adım daha ileriye taşımaya talibiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir