Potanın Tarzanları Beşiktaş’ı ağırlayacak

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Grubu, Ulusal maç ortasının akabinde meskeninde Beşiktaş Emlakjet’i ağırlayacak.

Basketbol Harika Ligi’nde 21’inci hafta gayretine çıkacak olan Manisa BBSK’nın dev randevusu 2 Mart Cumartesi günü saat 13.00’te Muradiye Spor Salonu’nda oynanacak. Bugüne kadar siyah-beyazlı kadroyla 3 resmi maçta karşı karşıya gelen yeşil-beyazlılar, bu maçların 2’sinden galibiyetle ayrılmayı başardı. Hafta boyunca hazırlıklarını sürdüren Potanın Tarzanları, play-off yolunda çok değerli bir maça daha çıkacak.

Manisa BBSK Başkanı Bora Çaylan, “Deplasman turnemiz ve Ulusal maç ortasının akabinde uzun vakittir taraftarlarımızın karşısına çıkamamıştık. 2 Mart Cumartesi günü taraftarlarımızın karşına çıkacağımız için çok heyecanlıyız. Kadromuz da bu ortayı çok kıymetlendirdi. Biz, kulüp olarak taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyor ve maçımıza davet ediyoruz. Haydi Manisa! Tribünde tek yürek olalım, play-off yolunda bir galibiyeti daha daima birlikte hanemize yazdıralım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir